Dla właścicieli
K2 Asset Management
Biuro:
ul.Kamionkowska 45
Warszawa, 03-812
Polska
tel: +48 22 112 14 05
kom +48 667 664 909
Email:

Zarządzanie nieruchomościami to nasza specjalność

Buy to let (ang. kupić aby wynająć) to praktyka coraz częściej wykorzystywana przez inwestorów. Stawiając na kompleksową obsługę Klientów, poza pomocą w znalezieniu najemcy, chętnie podejmiemy się roli zarządcy – proponujemy Państwu przerzucenie na nas całości zadań wiążących się z wynajmem. Zarządzanie nieruchomościami to dla nas chleb powszedni, posiadamy bowiem ogromne doświadczenie poparte specjalistyczną wiedzą. Pozwala nam to wykonywać powierzone nam zadania w sposób sumienny i efektywny.

Inwestycja w nieruchomości cieszy się zainteresowaniem na stałym, wysokim poziomie. Pozwala na większy zysk, niż obligacje skarbowe czy lokaty bankowe. Jednak podobnie jak inne inwestycje, niesie za sobą pewne ryzyko. Nie ma znaczenia czy jest to Wrocław, Kraków, a nawet Warszawa – rynek jest na tyle „płynny”, że nie ma jednej uniwersalnej recepty na sukces. Co jest ważne? Przede wszystkim skuteczne zarządzanie.

Obowiązki zarządcy bierzemy na siebie

Naszym zadaniem jest zminimalizowanie ryzyka wynikającego z inwestycji w nieruchomości. Jako zarządca Państwa lokalu, bazując na wiedzy, doświadczeniu i znajomości rynku, każdy z etapów wynajęcia mieszkania przeprowadzimy sumiennie i starannie. Począwszy od rzetelnego sprawdzenia potencjalnego najemcy, poprzez przygotowania lokalu pod wynajem i monitorowanie jego stanu, na rozliczeniu depozytu skończywszy.

Czas jest na wagę złota

Jeśli poszukują Państwo skutecznych rozwiązań w zarządzaniu nieruchomościami, odciążających Was jednocześnie od obowiązków Właściciela, jesteśmy do dyspozycji. Niezależnie od tego, czy posiadają Państwo małą kawalerkę w bloku, czy całe portfolio drogich nieruchomości, najcenniejszym zasobem jest dla Was czas. Dzięki naszej pomocy, będą go Państwo mieli znacznie więcej.

Dla Państwa jest zysk, ciężką pracę zostawcie nam.