Dla właścicieli
K2 Asset Management
Biuro:
ul.Kamionkowska 45
Warszawa, 03-812
Polska
tel: +48 22 112 14 05
kom +48 667 664 909
Email:

Zarządzanie mieszkaniami nie ma dla nas żadnych tajemnic

Działalność naszej firmy oparta jest o profesjonalne zarządzanie mieszkaniami i innymi nieruchomościami przeznaczonymi na wynajem. Stale gromadzoną wiedzę i doświadczenie wykorzystujemy by odciążyć naszych Klientów w kwestii szeroko pojętej administracji. Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i do firm posiadających kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt mieszkań. Znając specyfikę potrzeb różnych klientów, dopasowujemy naszą ofertę do ich specyficznych wymagań. Za cel zawsze stawiamy sobie sukces inwestycji.

Inwestycja skazana na sukces

Wiele osób, przygotowując mieszkanie do wynajęcia, kierują się przede wszystkim własnymi preferencjami. W ten sposób powielają oni błędy innych właścicieli i przygotowuje nieruchomość według swojego gustu, co częstokroć oznacza problemy ze znalezieniem chętnych na jego wynajem. Nasza firma, dla której zarządzanie mieszkaniami nie ma żadnych tajemnic, pozwoli Państwu stworzyć ofertę, którą trudno będzie komukolwiek przebić. Będzie ona odpowiedzią na wymagania osób i firm szukających lokalu do wynajęcia. A czy będzie to Kraków, Wrocław czy Warszawa... bez różnicy!

Oferta skrojona do potrzeb

Pomysł zakupu mieszkania pod wynajem cieszy się stałą popularnością. Ten sposób inwestowania kapitału pozwala na zysk większy niż w przypadku lokat oraz obligacji, jednak należy się do tego należycie przygotować. Posiadając wiedzę wynikającą z wieloletniego doświadczenia we współpracy z różnymi najemcami, jesteśmy w stanie przygotować ofertę idealnie „skrojoną” do ich potrzeb. Dzięki temu, przyniesie ona właścicielowi maksymalny zysk.