Dla właścicieli
K2 Asset Management
Biuro:
ul.Kamionkowska 45
Warszawa, 03-812
Polska
tel: +48 22 112 14 05
kom +48 667 664 909
Email:

Jak zarobić na wynajmie mieszkania?

Zakup mieszkania – bez względu na późniejsze przeznaczenie – zawsze jest inwestycją. To sposób na bezpieczną lokatę kapitału, która dodatkowo jest w stanie na siebie zarobić. Wynajmując mieszkanie możemy znacząco się wzbogacić – rentowność inwestycji w wynajem waha się bowiem od 3,8 do ponad 6 procent! Co należy zrobić by tyle (a nawet więcej) zyskać?

Lokalizacja i wyposażenie

Aby zarobić na wynajmie mieszkania, musimy skupić się na kilku czynnikach. Najważniejszym z nich jest, bez wątpienia, lokalizacja. Dogodnie usytuowany lokal – w zależności od rynku odbiorców, w który celujemy – cieszyć się będzie największym zainteresowaniem, nawet jeśli jego cena będzie wyższa niż u konkurencji. Bliskość centrum miasta, uczelni wyższych czy centrów biznesowych, ale także sprawna komunikacja, zawsze przemawia na korzyść oferowanej nieruchomości. Nie bez znaczenia jest również metraż i rozmieszczenie pokoi. Podobnie wyposażenie – umeblowanie, funkcjonalność, standard oraz jakość – wszystko to ma wpływ na popularność udostępnianego lokalu.

Należy pamiętać, że urządzając mieszkanie pod wynajem musimy kierować się innymi wartościami, niż robilibyśmy to z myślą o mieszkaniu w nim. Sztuką jest urządzenie mieszkania niebanalnego, atrakcyjnego, ale jednocześnie trafiającego w gusta jak najszerszej grupy potencjalnych najemców.

Wiemy jak to zrobić

Chcąc zarobić jak najwięcej na wynajmie mieszkania należy spełnić wiele wymogów, które pomogą osiągnąć sukces. Nasza firma z przyjemnością pomoże Państwu w ich realizacji.