Dla właścicieli
K2 Asset Management
Biuro:
ul.Kamionkowska 45
Warszawa, 03-812
Polska
tel: +48 22 112 14 05
kom +48 667 664 909
Email:

Jak szybko i bezpiecznie wynająć mieszkanie?

Wymarzony najemca to osoba, która na czas płaci za wynajem mieszkania, przestrzega regulaminu obowiązującego wśród mieszkańców, dba o lokal oraz wykorzystuje go zgodnie z przeznaczeniem. Jednak jak szybko i skutecznie znaleźć taką osobę, jak przeprowadzić ten proces, czym kierować się szukając lokatora, a przede wszystkim jak przygotować nieruchomość by stała się atrakcyjnym „kąskiem” na rynku nieruchomości? Odpowiedź jest banalnie prosta – skorzystać z usług naszej firmy.

Doświadczenie i kompleksowość usług

Tym, co wyróżnia K2 Asset Management, jest przede wszystkim ogromne doświadczenie, zdobyte przez ponad 9 lat działania na rynku zarządzania mieszkaniami na wynajem. Na wstępie współpracy doradzimy jak przygotować lokal by był atrakcyjny dla jak największej liczby potencjalnych najemców, a jednocześnie zmieścić się w zakładanym przez Państwa budżecie (usługi home staging czy smart repairs, dzięki którym osiągamy maksimum efektu przy minimalnych kosztach własnych). Również do nas należeć będzie prowadzenie procesu rekrutacji – pomożemy w wyborze rzetelnego, bezproblemowego lokatora, który zadba o Państwa mieszkanie jak o swoje własne. W dalszych krokach, przy zachowaniu wszelkich norm prawnych, zajmiemy się monitoringiem lokalu, pobieraniem opłat, rozliczaniem, ubezpieczaniem oraz organizacją napraw i remontów. W naszej kompetencji leżeć będzie również odbiór mieszkania i rozliczenie depozytu. Decydując się na współpracę z naszą firmą nie muszą Państwo znać skutecznych sposobów na realizację powyższych czynności – wszystkim zajmiemy się my. Jak? Profesjonalnie i fachowo.

Odpowiedź brzmi...

K2 Asset Management. Odpowiedzią na pytanie „Jak szybko i bezpiecznie wynająć komuś mieszkanie?” jest bowiem właśnie nazwa naszej firmy. Dzięki kompleksowości działań jakie możemy Państwu zaoferować, wynajmowanie mieszkania będzie przyjemnością!

 

Jak bezpiecznie i szybko wynająć komuś mieszkanie