Dla właścicieli
K2 Asset Management
Biuro:
ul.Kamionkowska 45
Warszawa, 03-812
Polska
tel: +48 22 112 14 05
kom +48 667 664 909
Email:

Jak skutecznie inwestować w nieruchomości?

Możliwości lokowania wolnych środków jest mnóstwo. Można skorzystać z obligacji skarbowych czy lokat bankowych, które gwarantują pewny zysk. Jednak inwestycje w nieruchomości to doskonała opcja na długofalowe przychody.

Jak dobrze zacząć?

Pewnym jest, że inwestowanie w nieruchomości to opcja dla dojrzałych inwestorów i pozwala na wiele możliwości. Możemy np. kupić mieszkanie, czekać aż jego wartość wzrośnie i, w dogodnym momencie, sprzedać je po znacznie korzystniejszej cenie. Inwestycja tego typu jest najbardziej opłacalna w przypadku luksusowych apartamentów oraz kamienic. Możemy również zakupić lokal, wyremontować go i dopiero wtedy sprzedać – można wówczas liczyć na znaczny zysk w stosunkowo krótkim terminie. Nadzór nad remontem wymaga nie tylko czasu, ale również niemałego wysiłku, dlatego warto powierzyć go profesjonalistom, takim jak K2.

Najczęstszą praktyką w przypadku inwestycji w nieruchomości jest zakup mieszkania na wynajem. Jeśli odpowiednio poprowadzimy proces pozyskania nieruchomości (i znajdziemy odpowiedniego najemcę) jesteśmy w stanie zarobić zdecydowanie więcej niż inwestując w obligacje skarbowe czy lokaty.

Przepis na sukces

Korzystając z pomocy naszej firmy minimalizują Państwo ryzyko niepowodzenia – doradzamy jak zacząć inwestować i profesjonalnie zarządzamy lokalem w trakcie wynajmowania. Bez względu czy będzie to Wrocław, Kraków czy Warszawa – z nami osiągną Państwo pożądany sukces!