Dla właścicieli
K2 Asset Management
Biuro:
ul.Kamionkowska 45
Warszawa, 03-812
Polska
tel: +48 22 112 14 05
kom +48 667 664 909
Email:

Inwestycja w mieszkanie, czyli wielkie możliwości

Zakup mieszkania przeznaczonego na wynajem to inwestycja o dużym potencjale. Według badań specjalistów, gwarantuje większy zysk niż lokaty bankowe, a nawet obligacje skarbowe. Na największy zarobek możemy oczywiście liczyć w Warszawie, gdzie rynek jest najbardziej dynamiczny, a klienci najbardziej zasobni. Nie oznacza to jednak, że inwestowanie w mieszkania do wynajęcia w innych miastach nie ma sensu – wręcz przeciwnie. Z naszą pomocą mogą Państwo liczyć na zadowalający zwrot z inwestycji bez względu na jej lokalizację.

Zwiększamy szanse, minimalizujemy ryzyko

Inwestycje zawsze obarczone są ryzykiem. W przypadku wynajmu mieszkania, zysk uzależniony jest od wielu czynników – począwszy od ceny zakupu, lokalizacji, przez przygotowanie lokalu pod najem i znalezienie odpowiedniego kontrahenta, aż monitorowanie stanu, przeprowadzanie odpowiednich remontów oraz sprawy finansowe. Nasza firma proponuje swego rodzaju „przejęcie” tych działań na siebie, odciążając Państwa z ogromu uciążliwych obowiązków, koniecznych do osiągnięcia sukcesu. Naszą pracą sprawimy, że inwestycja w mieszkanie będzie opłacalna i przyniesie oczekiwane efekty.

Inwestowanie w całej Polsce

Niektóre miasta w Polsce, np. Wrocław Kraków czy Warszawa, cieszą się większą popularnością na rynku mieszkań pod wynajem. Bez względu na lokalizację, po zakupie odpowiedniego mieszkania, pomożemy Państwa inwestycji odnieść sukces. Troszcząc się o każdy aspekt przedsięwzięcia, pozwalamy Państwu cieszyć się z zysków.

 

inwestowanie, inwestycja w mieszkania na wynajem