Dla właścicieli
K2 Asset Management
Biuro:
ul.Kamionkowska 45
Warszawa, 03-812
Polska
tel: +48 22 112 14 05
kom +48 667 664 909
Email:

Chcę wynająć mieszkanie – pierwsze kroki

Proces poszukiwania rzetelnego i bezproblemowego najemcy jest nie tylko czasochłonny, ale również wymagający. Zresztą, już sam moment wejścia na rynek wymaga wielu działań, od których w znacznym stopniu zależeć będzie późniejsze powodzenie inwestycji. Jak rozpocząć „przygodę” z wynajmem? Czym powinna kierować się osoba, która chce wynająć mieszkanie? Na co powinna zwrócić szczególną uwagę przygotowując ofertę?

Wynajem nie musi być problemem

Warszawa cieszy się największym zainteresowaniem wśród wynajmujących. Widać to po cenach za metr kwadratowy – są najwyższe w Polsce. Chcąc wynająć mieszkanie w Warszawie i przygotowując ofertę, która z powodzeniem konkurować będzie z pozostałymi (a jednocześnie zapewni jak największy zysk), należy podjąć szereg działań mających wpływ na atrakcyjność oferty, po czym wykonać je profesjonalnie i skrupulatnie. Począwszy od przygotowania lokalu, przez wybór odpowiedniego najemcy po budowanie z nim długoterminowej relacji – od tego zależeć będzie nasz ostateczny zysk.

Zdejmujemy ciężar z Waszych barków

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, wyręczając w żmudnych i czasochłonnych procesach mających bezpośredni wpływ na atrakcyjność przedstawionej oferty wynajmu mieszkania, przygotowaliśmy naszą propozycję. W jej ramach bierzemy na siebie realizację wszystkich czynności, jako cel stawiając sobie Państwa zadowolenie i jak największy zysk z wynajmu. Serdecznie zapraszamy do współpracy!