K2 Asset Management
Biuro:
ul.Kamionkowska 45
Warszawa, 03-812
Polska
tel: +48 22 112 14 05
kom +48 667 664 909
Email:

K2 Asset Management

Zespół K2 Asset Management posiada szerokie doświadczenie na rynku nieruchomości w zarządzaniu i administrowaniu mieszkaniami do wynajęcia. Znajomość rynku nieruchomości, wieloletnie doświadczenie nabyte podczas współpracy z pośrednikami i architektami wnętrz daje nam przewagę nad firmami o wąskim profilu działalności. Dzięki temu nasze usługi charakteryzują się najwyższą na rynku jakością przy bardzo korzystnej cenie.

Maksymalizujemy Twój zysk nie tylko oszczędzając cenny czas, ale również optymalizując wydatki, jakie ponosisz na swoje nieruchomości. Nasz profesjonalizm doceniają zarówno klienci posiadający jeden czy dwa lokale, jak również duzi inwestorzy (w tym zagraniczni oraz instytucjonalni), posiadający po kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt mieszkań w całej Polsce. Znajomość specyfiki potrzeb klientów o różnym profilu to jeden z naszych wyróżników na tle firm konkurencyjnych. A zadowolenie naszych klientów stanowi dla nas najlepszą rekomendację i motywację do ciągłej dbałości o najwyższą jakość usług.

Nie spoczywamy na laurach

Naszą specjalnością jest najwyższej jakości pośrednictwo. Z tego powodu pragniemy, by potencjalni klienci naszej firmy, szukający mieszkań do wynajmu lub stawiający pierwsze kroki w wynajmie posiadanych nieruchomości, zwrócili się właśnie do nas. Swoją pracą, dobrze wykonanymi zadaniami oraz najwyższą jakością obsługi stale pracujemy na dobrą opinię na rynku nieruchomości. Pomimo dużej wiedzy zgromadzonej pod pojęciem „pośrednictwo” i wieloletniemu doświadczeniu nie spoczywamy na laurach – systematycznie wyznaczamy sobie nowe cele, do których dążymy wykonując swoje zadania jeszcze sumienniej. Jako pośrednik między wynajmującym a najemcą, chcemy być dobrze postrzegani przez obie strony. Wynajmującemu pomagamy przygotować lokal pod wynajem, by stanowił on atrakcyjną propozycję na rynku, a dzięki temu zapewnił właścicielowi odpowiednie zyski. Najemcy pomagamy znaleźć, wśród wielu dostępnych ofert, właśnie tę jedną nieruchomość, która spełni jego wymagania.

Więcej niż pośrednictwo

Choć w kręgu zainteresowań naszej firmy leżą takie miasta, jak Warszawa, Kraków czy Wrocław, nie skupiamy się wyłącznie na nich. Również w mniejszych miejscowościach pomagamy Klientom przygotować się do wynajmu nieruchomości, dbamy by wszystko było zapięte na przysłowiowy ostatni guzik, oferując tym samym lokale osobom, które szukają atrakcyjnych mieszkań do wynajęcia.

Nasze pośrednictwo sprawia, że relacja na linii wynajmujący – najemca staje się relacją typu win-win. Jesteśmy dumni, że nasze wysiłki pozwalają budować długofalowe i pozytywne relacje między wynajmującymi a najemcami.

nieruchomości do wynajęcia, pośrednictwo wynajmu mieszkań warszawa