Dla najemców

Wolne lokale - bez prowizji

 
 
Nie jesteśmy pośrednikiem, który o wynajętym mieszkaniu zapomina zaraz po jego wynajęciu. Specyfika naszej roli, jako stałego opiekuna powierzonych nam mieszkań, sprawia, że jesteśmy szczególnie odpowiedzialni za ich stan oraz bieżącą obsługę. Korzystając z naszych usług unikną Państwo „wejścia na minę” – ma takich nieruchomości nie mamy w ofercie, bo sami występowalibyśmy potem w roli „sapera”.

Mieszkania pod wynajem „skrojone” na miarę

Poszukują Państwo wygodnych, komfortowych, a przy tym atrakcyjnych wizualnie mieszkań? Mają Państwo dość przebierania w ofertach, które na pierwszy rzut oka wydają się ciekawe, a ostatecznie zawodzą? Oferujemy idealne rozwiązanie!

Naszym klientom proponujemy wynajem mieszkań oraz apartamentów w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i wielu innych miejscowościach. Bez pośredników, bezpośrednio od ich właścicieli.

Duży wybór mieszkań i apartamentów

Szukając mieszkania pod wynajem, nie chcąc ryzykować utraty czasu, ale i pieniędzy, warto zdecydować się na sprawdzone rozwiązania. Nasza firma współpracując z osobami prywatnymi oraz firmami, które posiadają mieszkania na wynajem, proponuje Klientom lokale o dowolnym metrażu, standardzie, dostępne w różnych cenach, dzięki czemu zainteresują osoby o każdej zasobności portfela.

W trosce o Klienta

Swoimi działaniami pragniemy ułatwić Państwu żmudny, monotonny i niezwykle trudny proces poszukiwania mieszkania do wynajęcia. Warszawa oraz każde inne duże miasto oznacza mnogość ofert, z których często tylko niewielka część jest interesująca. Decydując się na współpracę z naszą firmą mogą być Państwo spokojni o jakość lokali, które proponujemy. Zadowolenie Klienta stawiamy zawsze na pierwszym miejscu, dlatego też wszystkie widoczne w naszej ofercie mieszkania do wynajęcia są warte uwagi.

Wynajem mieszkań nie musi być uciążliwy!

LISTA WOLNYCH LOKALI DO WYNAJĘCIA

Powierzchnia: 41 m2
Liczba pokoi: 2
Cena za miesiąc: 2 800 zł
Powierzchnia: 83 m2
Liczba pokoi: 3
Cena za miesiąc: 4 900 zł
Powierzchnia: 77 m2
Liczba pokoi: 2
Cena za miesiąc: 6 000 zł
Powierzchnia: 200 m2
Liczba pokoi: 5
Cena za miesiąc: 25 000 zł
Powierzchnia: 55 m2
Liczba pokoi: 2
Cena za miesiąc: 4 000 zł
Powierzchnia: 71.07 m2
Liczba pokoi: 3
Cena za miesiąc: 2 700 zł
do góry
wstecz